Wariograf. Cena

 

 

Od czego zależy cena badania z wykorzystaniem wariografu?

 

  • charakteru wyjaśnianej sprawy

  • jej skomplikowania (liczby testów potrzebnych do wyjaśnienia problemu/-ów)

  • miejsca wykonywania badania

 

Każde badanie traktujemy indywidualnie, dlatego nie posiadamy z góry ustalonych stawek za badanie z wykorzystaniem wariografu, niezależnie czy chodzi o badanie na zlecenie osoby prywatnej, firmy czy procesowe, w ramach opinii prywatnej.

 

 

Gwarantujemy Państwu, że z zachowaniem pełnej poufności odnośnie szczegółów problemu, który ma być rozwiązany oraz braku zobowiązania do realizacji badania wariografem, wycenimy jego koszt po przekazaniu nam szczegółów sprawy.

 

 

W przypadku cen badań z wykorzystaniem wariografu dla firm, w zależności od liczby badanych osób, stosujemy zniżki nawet do 60%.

 

Prowadzimy badania także w weekendy.

 

Nasze biuro mieści się w Warszawie, prowadzimy jednak badania wariografem na terenie całej Polski.

 

Określona przez nas cena badania z wykorzystaniem wariografu zawiera w sobie wszystkie koszty jakie ponosi zleceniodawca.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Edward Lewandowski

Nasze badania

 

• kryminalistyczne badania śladów pamięciowych

• badania przedzatrudnieniowe

• badania kontrolne

• badania wyjaśniające

badania prywatne

Edward Lewandowski

 

Wariograf

 

Kryminalistyczne badania

śladów pamięciowych

 

E-mail: lewandowski@sladypamieciowe.pl

Tel: +48 668 162 002

Tel: +48 602 250 305

Wariograf, wykrywacz kłamstw, poligraf czy urządzenie rejestrujące nieświadome reakcje organizmu badanej osoby? – wszystkie te określenia wskazują na to samo urządzenie. Najbardziej uniwersalnym określeniem, jest wariograf (lub: badanie wariograficzne, z wykorzystaniem wariografu, czy wreszcie wariografem).
Podczas badania wariografem (lub: z użyciem wariografu) możemy stwierdzić istnienie śladu pamięciowego zarejestrowanego w systemie nerwowym osoby badanej. Nie możemy przy pomocy badań wariografem stwierdzić bezpośrednio kłamstwa tej osoby.